Strefa Ali

<p><span style="color:rgb(34,34,34);font-family:arial, sans-serif;font-size:14px;">Strefa poradnikowa Aliexpress dotyczy zakupów w największym chińskim serwisie sprzedażowym. Dowiedz się jakie są wady i zalety kupowania na Aliexpress, sprawdź popularne produkty, dowiedz się o możliwościach legalnych zakupów z Aliexpress do Polski i sprawdź czy jest to naprawdę bezpieczne i opłacalne.</span></p>

Aliexpress – czego nie warto kupować?

Posted by     Strefa Ali      0 Comments  views (212)
Zakupy na Aliexpress umożliwiają nam nie tylko nabycie ciekawych produktów ale także oszczędność. Wiele produktów jest dostępnych w konkurencyjnych cenach, dużo niższych niż te, dostępne na lokalnym rynku. Jednak nie wszystkie produkty są godne uwagi.

Jak kupować taniej na Aliexpress? Kupony rabatowe

Posted by     Strefa Ali      0 Comments  views (75)
Główną zaletą zakupów na Aliexpress, poza szeroką ofertą dostępnych produktów, są bez wątpienia atrakcyjne, niskie ceny. Serwis wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując możliwość dodatkowego obniżenia cen niektórych produktów.

Ukryta aukcja Aliexpress - co warto wiedzieć?

Posted by     Strefa Ali      0 Comments  views (187)
Aliexpress to kopalnia produktów, gdzie można znaleźć nie tylko klasyczne przedmioty, ale także „markowe” produkty w atrakcyjnych cenach. Jeśli jednak chcesz nabyć „markowy” przedmiot w niskiej cenie, musisz się nieco natrudzić- tego typu produkty dostępne są na tzw.: aukcjach ukrytych.

Jak otworzyć spór na Aliexpress?

Posted by     Strefa Ali      0 Comments  views (95)
Co w sytuacji, gdy zapłaciliśmy za towar, który w rzeczywistości odbiega od tego, co zostało przedstawione na zdjęciach oferty sprzedażowej? Aby odzyskać pieniądze należy otworzyć spór sprzedawcy, który wysłał nam felerny produkt.

Aliexpress – przedmiot niezgodny z opisem- co zrobić?

Posted by     Strefa Ali      0 Comments  views (145)
Internetowe zakupy niosą za sobą ryzyko tego, że zamówiony przez nas przedmiot będzie różnił się w rzeczywistości od tego, przedstawionego na stronie oferty.

Aliexpress - płatność w dolarach- jak to zrobić?

Posted by     Strefa Ali      0 Comments  views (25)
Aliexpress to skarbnica wyjątkowych towarów dostępnych w bardzo przystępnych cenach. Dokonując zakupów za pośrednictwem tego serwisu zapewne zauważyliście, że ceny produktów podane są w dolarach.

Aliexpress - czym jest okres ochrony zamówienia?

Posted by     Strefa Ali      0 Comments  views (425)
Dokonując zakupów w Internecie, zwłaszcza na stronach, takich jak Aliexpress, musimy liczyć się z tym, że transakcja może nie zostać pomyślnie sfinalizowana, a przesyłka do nas nie dotrze.

Aliexpress - czas oczekiwania na przesyłkę

Posted by     Strefa Ali      0 Comments  views (476)
Robiąc zakupy przez Internet chcemy, by paczka dotarła do nas jak najszybciej. Dokonując zakupu na Aliexpress niestety musimy się uzbroić w cierpliwość.

Aliexpress - zamówienia- na co zwrócić uwagę?

Posted by     Strefa Ali      0 Comments  views (15)
Dokonywanie zakupów przez Internet może wiązać się z ryzykiem niedostarczenia paczki. Warto zatem wybrać odpowiedniego sprzedawcę, gwarantującego pomyślne sfinalizowanie transakcji.
  • 1
  • 2
Wyświetlanych 1 do 9 z 15 (1 Stron)