Ukryta aukcja Aliexpress - co warto wiedzieć?

Kategoria:    

Strefa Ali

   Komentarze: 0
Ukryta aukcja Aliexpress - co warto wiedzieć?

Czym jest ukryta aukcja?

Aliexpress to kopalnia produktów, gdzie można znaleźć nie tylko klasyczne przedmioty, ale także „markowe” produkty w atrakcyjnych cenach. Jeśli jednak chcesz nabyć „markowy” przedmiot w niskiej cenie, musisz się nieco natrudzić- tego typu produkty dostępne są na tzw.: aukcjach ukrytych.

Jak nabyć produkt z ukrytej aukcji?

Ze względu na to, że Aliexpress jest globalnym serwisem, sprzedawcy nie mogą oficjalnie wystawiać podróbek. Ze względu na to informacje o ukrytych aukcjach podawane są za pośrednictwem komunikatora what’sapp- sprzedawcy informują swoich zaufanych klientów, będących najczęściej administratorami dużych grup dotyczących sprzedaży tego typu przedmiotów, o wystawieniu ukrytej aukcji, wysyłając bezpośredni link do oficjalnej oferty, gdzie wystawiony na sprzedaż jest klasyczny produkt- zamawiając go, otrzymujemy jednak w rezultacie „markowy” towar. Jeśli chcemy nabyć tego typu produkty, warto dołączyć do grup na Facebooku, które są dedykowane wyłącznie tego typu aukcjom. Aby zatem zakupić przedmiot z ukrytej aukcji należy przenieść rozmowę ze sprzedawcą na komunikator, gdzie swobodnie można ustalić szczegóły zakupu, bez obaw, że administracja serwisu Aliexpress usunie oferty danego sklepu.

Ryzyko zakupu przedmiotów z ukrytych aukcji

„Markowe” zakupy niosą za sobą ryzyko zatrzymania produktu do sprawdzenia przez Urząd Celny. Co robić w sytuacji, gdy zostajemy poproszeni o wyjaśnienia dotyczące zakupionego towaru? Najlepszym i najprostszym rozwiązaniem jest przesłanie screenu aukcji, na której dokonaliśmy zakupu- w związku z tym, że na aukcjach ukrytych oficjalnie sprzedawane są klasyczne produkty, najczęściej tego typu potwierdzenie wystarcza, by „markowy” produkt mimo kontroli trafił do nas.

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: