Trendy i inspiracje

Jakie bluzki damskie warto mieć w swojej szafie?

Posted by     Porady , Styl      0 Comments  views (13)
O tym, że posiadanie kilku bluzek jest absolutnie konieczne chyba nikomu nie trzeba mówić. Są jednak fasony, które są o wiele bardziej niezbędne niż pozostałe. O jakich fasonach mowa?

Do czego pasuje długa spódnica? Stylizacje

Posted by     Styl , Trendy      0 Comments  views (121)
Do czego pasuje długa spódnica? Oto stylizacje, które pokochasz latem i rozważysz również w chłodniejsze dni. Sprawdź, jak stworzyć zestaw z efektem WOW z długą spódnicą maxi w roli głównej.

Buticzanka Lipca 2021: wywiad z Kamilą Andrzejczyk

Posted by     Buticzanka Miesiąca      0 Comments  views (137)
Przeczytaj wywiad z naszą Buticzanką Lipca 2021 – Kamilą Andrzejczyk (@kaami_llaaa). Sprawdź jej stylizacje i polecenia na profilu na Butik.pl.

Stylizacje na lato – zabierz te ubrania na wakacje!

Posted by     Porady , Styl      0 Comments  views (386)
Niezawodne stylizacje na lato możemy stworzyć z kilku elementów garderoby. Sprawdzamy, o jakich rzeczach należy pamiętać, pakując się na wakacje – niezależnie od tego, czy jedziemy w góry, nad wodę, czy też spędzamy urlop w mieście.

Ozdobne gumki do włosów – komu pasują?

Posted by     Styl , Trendy      0 Comments  views (239)
Ozdobne gumki do włosów to prawdziwy hit letnich stylizacji i nie tylko. Z ich pomocą możesz stworzyć efektowną fryzurę w kilka minut. Sprawdzamy, komu pasują modne scrunchies i jakie kolory warto wybrać do jakich włosów.

Wygodne buty do tańca na wesele – jakie wybrać?

Posted by     Porady , Styl      0 Comments  views (395)
Masz już piękną kreację, ale co z butami? Podczas weselnej uroczystości chcemy przetańczyć całą noc. Sprawdź, jakie są wygodne buty do tańca na wesele. Przedstawiamy efektowne i komfortowe modele z efektem WOW.

Stylizacje na upały – w co się ubierać latem?

Posted by     Styl      0 Comments  views (442)
Stylizacje na upały to nie lada wyzwanie. Ubrania na lato powinny być nie tylko ładne, ale też komfortowe. Sprawdzamy, w co najlepiej ubierać się latem, kiedy temperatury idą w górę jak szalone.

Buticzanka Czerwca 2021: wywiad z Angeliką Sulewską

Posted by     Buticzanka Miesiąca      0 Comments  views (189)
Zapraszamy do przeczytania wywiadu z naszą Buticzanką Czerwca 2021 – Angeliką Sulewską (angelinee_147). Jej stylizacje i polecenia możesz znaleźć na jej profilu na Butik.pl.

Jak dobrać torebkę do sukienki na wesele?

Posted by     Porady , Styl      0 Comments  views (413)
Wybierasz się na wesele i zastanawiasz się, jaką torebkę wybrać do sukienki? Sprawdź najważniejsze zasady. Przeczytaj o tym, jakie torebki pasują do sukienek na ślubną uroczystość.
Wyświetlanych 1 do 9 z 190