Porządki w szafie

Jak być świadomym konsumentem i nadal kochać modę?

Posted by     Porządki w szafie      0 Comments  views (129)
W ostatnich latach coraz głośniej słyszymy o idei świadomych zakupów. Czym jest slow fashion? Jak robić zakupy odzieżowe z głową, nie odbierając sobie przyjemności zakupów? Sprawdź!

Jak zorganizować szafę? Praktyczne pomysły

Posted by     Porady , Porządki w szafie      0 Comments  views (366)
Zła organizacja to częsty powód bałaganu w szafie. Chcesz raz na zawsze pozbyć się problemu? Nie musisz od razu wymieniać mebli! Wystarczy, że zastosujesz pewne pomysłowe triki. Sprawdź, jak mądrze zorganizować szafę.
Lata mijają, a w Twojej szafie wciąż można znaleźć stare, niemodne ubrania? Przeczytaj artykuł i sprawdź, których ubrań zdecydowanie powinnaś się pozbyć już dawno temu.
W Twojej szafie panuje chaos już kilka dni po porządkach? Naucz się mądrze przechowywać ubrania. Sprawdź nasze sposoby na to, jak układać ubrania w szafie, by zajmowały mało miejsca i wyglądały schludnie.
Twoja szafa pęka w szwach, a Ty nie masz się w co ubrać? To znak, że masz w niej wiele niepotrzebnych rzeczy. Zobacz, jak sprawdzić, których ubrań nie nosisz. Pomogą Ci w tym łatwe triki w szafie.

Porządki w szafie – od czego zacząć?

Posted by     Porady , Porządki w szafie      0 Comments  views (463)
Brakuje Ci motywacji, by zabrać się za porządki w szafie? Z naszego artykułu dowiesz się, dlaczego to ważne, by ich nie odwlekać. Podpowiadamy, od czego zacząć i jak się do tego zabrać.