Home

DIY jak zrobić bluzkę i nadać drugie życie staremu T-shirtowi

Posted by     Porady      0 Comments  views (1)
DIY jak zrobić bluzkę i nadać drugie życie staremu T-shirtowi
Pod wpływem obecnej mody, która propaguje zarówno szyk jak i wygodę, T-shirty są z pewnością ważnym elementem każdej garderoby. Każda z nas ma z pewnością ulubiony podkoszulek, którego żal nam wyrzucić. Wystarczy jednak trochę wyobraźni i para nożyczek, aby nadać koszulce nowe życie.

KOLOROWE GARNITURY - NIEKWESTIONOWANY HIT!

Posted by     Trendy      0 Comments  views (44)
KOLOROWE GARNITURY - NIEKWESTIONOWANY HIT!
Od kilku sezonów z rzędu damskie garnitury są absolutnym must-have. Widzimy je na wybiegach, na sklepowych wieszakach oraz w stylizacjach fashionistek i gwiazd. Koniecznie sprawdź, jakie modele są popularne!

Jak dopasować buty do figury?

Posted by     Porady      0 Comments  views (503)
Jak dopasować buty do figury?
Półki w sklepach obuwniczych są pełne fantastycznych modeli i fasonów butów. Nie jesteśmy jednak bilionerkami, ani celebrytkami, więc musimy dokonywać przemyślanych zakupów. Powinnyśmy przy tym wziąć pod uwagę, jakie buty będą najlepiej pasować do naszego kształtu nóg. Zapoznajcie się z naszymi poradami, w których znajdziecie odpowiedź na pytanie - jak najlepiej dobrać buty do swojej sylwetki.

Jak czyścić białe buty

Posted by     Porady      0 Comments  views (92)
Jak czyścić białe buty
Posiadanie białych butów to wspaniała rzecz. Z pewnością ożywią naszą stylizację, ale utrzymanie ich w czystości może być problematyczne. Wystarczy jednak trochę wody, płyn do zmywania i odrobina wybielacza, by nasze buty znów wyglądały jak nowe. Przedstawiamy poniżej wskazówki, jak czyścić białe buty.

16 sposobów noszenia czerwonej torebki

Posted by     Styl      0 Comments  views (117)
16 sposobów noszenia czerwonej torebki
Czerwona torebka to niewątpliwie oryginalny dodatek do stylizacji. Do czego ją nosić i jaki model wybrać? Zobacz 16 inspiracji :)