Jak zostać modowym Influencerem na Butik.pl?

Kategoria:    

Porady , Ubrania online

   Komentarze: 0
Jak zostać modowym Influencerem na Butik.pl?

Zarabianie na modowej pasji jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Jako influencer możesz stać się doradcą stylu dla osób, które śledzą Twoją aktywność. Jak jednak przekuć zasięgi w realne zarobki? Jak zyskać namacalne korzyści ze współpracy z markami modowymi? Wyjaśniamy, jak zostać influencerem i zarabiać dzięki Butik.pl.

Kim są modowi influencerzy?

Influencer, w najprostszym tłumaczeniu, to osoba, której rekomendacje mogą mieć wpływ na decyzje (w tym decyzje zakupowe) innych osób. Teoretycznie influencerem może być każdy, kto w mediach społecznościowych poleca produkt lub usługę. To, co odróżnia przeciętnego użytkownika internetu od osoby, która jest w stanie czerpać korzyści ze swojej pasji, to zasięg. Influencerzy często zrzeszają wokół siebie duże społeczności, które wykraczają poza grono znajomych. Ich opinia ma wpływ na decyzje społeczności, nierzadko większy niż tradycyjna reklama. Wiedzą o tym sprzedawcy, którzy już dziś z nimi współpracują. Jest to powszechna praktyka w branży odzieżowej. Influencerzy modowi często lokują w swoich stylizacjach produkty, które sami chcieliby nosić. Przy okazji informują o ich zaletach lub zachęcają do zakupów w danym sklepie.

Korzyści bycia modowym influencerem

Tworzenie treści i angażowanie followersów może być czymś więcej niż tylko satysfakcjonującym zajęciem. Niektórzy influencerzy o bardzo dużych zasięgach ze swojego zajęcia uczynili sposób na życie. Inni dorabiają sobie do swoich zwykłych dochodów. Często w ten sposób zyskują też ciekawą odzież i dodatki lub kody rabatowe do sklepów. Nie zawsze jednak zyski takiego układu są współmierne do pracy wykonywanej przez influencera. Jak więc nawiązywać współprace, które będą się opłacać obu stronom? Skąd wiadomo, że reklamodawca nas nie oszuka? Jedną z najbezpieczniejszych opcji jest współpracowanie za pośrednictwem serwisu, w którym działają zweryfikowani sprzedawcy. Można to robić, nie ponosząc żadnych kosztów.

Jak zostać influencerem na Butik.pl? Wyjaśniamy krok po kroku

Butik.pl to platforma marketplace, w ramach której już teraz sprzedają setki butików z całego kraju. Jeśli jesteś influencerem z zasięgiem powyżej 1 tys. odbiorców na Instagramie, już dziś możesz zacząć z nimi współpracować. Butik.pl oferuje dostęp do szerokiej bazy reklamodawców, z którymi możesz nawiązać kontakt i zaproponować układ na swoich zasadach. Co więcej, w ramach platformy możesz też zarabiać na polecaniu całkowicie niezależnie.

Jak to robić? Odpowiedź na to, jak zostać modowym influencerem, znajdziesz w czterech poniższych krokach.

1. Zarejestruj konto Influencera

Darmowe konto influencera na Butik.pl możesz zarejestrować na: butik.pl/rejestracja-influencera. Rekomendujemy podanie loginu o takim samym brzmieniu lub podobnym jak w przypadku Twoich kont społecznościowych. Gdy Twoje konto influencera zostanie zaakceptowane, uzupełnij w nim dane takie, jak avatar i link do Twojego konta na Instagramie.

2. Wybieraj produkty i współpracuj

Chcesz nawiązać ciekawe współprace ze sprzedawcami ubrań i dodatków? Możesz inicjować kontakt, dodając produkty, które Ci się podobają do swojej wishlisty. Wystarczy się zalogować i kliknąć serduszko przy wybranym produkcie. Sprzedawca zostanie powiadomiony, że chcesz rozmawiać o współpracy. Jeśli spodoba mu się Twój profil Influencera, będzie mógł sprezentować wybrany przez Ciebie przedmiot.

praca dla influencera

3. Udostępniaj link polecający i zarabiaj

Na Butik.pl możesz też zarabiać na polecaniu jako Ambasadorka – i to całkowicie niezależnie. Wystarczy, że uzupełnisz swoją stronę z poleceniami produktów. Klikaj „moja propozycja” przy zdjęciach ubrań i dodatków, które Ci się podobają. W ten sposób zgromadzisz własną ofertę produktów, którą możesz polecać innym. Następnie udostępnij link do swojej strony w mediach społecznościowych. Gdy ktoś z Twoich znajomych lub followersów wejdzie na Butik.pl przez Twój link i kupi produkt z Twojego polecenia – Ty otrzymasz wartość 50% prowizji od sprzedaży tego produktu. Regularne odświeżanie i polecanie swojej strony może Ci przynieść realne korzyści.

zarobki influencera

4. Udostępniaj stylizacje

Co zrobić, by jeszcze lepiej zaprezentować się przed sprzedawcami i potencjalnymi klientami? Na Butik.pl możesz dodawać własne stylizacje i oznaczać na nich produkty. W ten sposób promujesz swój wizerunek ekspertki stylu i zwiększasz swoją widoczność w serwisie. Dzięki temu sprzedawcy będą mogli łatwiej określić, czy chcą podjąć współpracę. Najlepsze stylizacje influencerów zarejestrowanych na Butik.pl mogą pokazać się na stronie głównej oraz w mediach społecznościowych.

jak zostać influencerem

Ale nie wierz nam na słowo – wypróbuj sama. Zarejestruj darmowe konto influencera na Butik.pl i zacznij działać.

[related item="3"]

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: