Jak się ubrać do samolotu?

Kategoria:    

Porady , Styl

   Komentarze: 0
Jak się ubrać do samolotu?

Podróżujesz i zastanawiasz jak ubrać się do samolotu, by Twoja podróż była przyjemna i komfortowa? Podpowiadamy!

W zależności od tego, czy masz wykupiony dodatkowy bagaż, czy podróżujesz z podręczną walizką sposób ubierania się do samolotu może być różny.

Jak się ubrać do samolotu, aby było wygodnie?

Jeśli masz wykupioną dodatkową walizkę, tak naprawdę nie musisz martwić się o miejsce na swoje rzeczy, a na siebie możesz zarzucić to na co masz ochotę. Oczywiście bez przesady :) Nie powinnaś zakładać do samolotu sukni balowej czy innego ubrania, które będzie po prostu przeszkadzało. Najlepszym wyjściem będzie założenie sportowego kompletu dresowego, który nie będzie krępował ruchów i będzie wygodny. Do tego wygodne buty np. sneakersy albo trampki.

Na cebulkę

W przypadku, gdy podróżujesz z walizką podręczną, i nie masz miejsca, by zapakować w nią więcej ubrań, do samolotu możesz ubrać się na cebulkę. By po wyjściu z samolotu móc z siebie zrzucić dodatkowe ubrania. Zatem jeśli Twoja podróż jest ekonomiczna, zacznij od legginsów i T-shirta. Na legginsy możesz założyć dresy a na T-shirt koszulę i np. bluzę. Oczywiście to sposób dla najbardziej wytrwałych, bo w przypadku podróży w lecie może być naprawdę gorąco. 

Oczywiście możesz też założyć jeansy i koszulę, ale pamiętaj o tym, by spodnie były rozciągliwe i nie uwierały Cię podczas lotu. Pamiętaj, że wygodne ubranie to pierwszy krok do udanej podróży. Pamiętaj też by zabrać ze sobą odpowiednią torebkę. Listonoszka, która pomieści jedynie Twój telefon i portfel nie jest dobrym pomysłem. warto zabrać ze sobą np. torebkę shopperkę, do której możesz schować mniejszą torebkę, a dodatkowo zapakować do niej ubrania, laptopa lub inne rzeczy, które będziesz potrzebowała mieć pod ręką.

Podróż służbowa

Jeśli podróżujesz w celach służbowych i masz zaplanowane spotkanie biznesowe, na czas podróży możesz wskoczyć w wygodny dres, a po wylądowaniu możesz śmiało przebrać się w biznesowy strój. Podróż nie powinna cię męczyć, byś na spotkaniu mogła dać z siebie wszystko. Dlatego wygodne spodnie dresowe i milutka bluza na pewno będą znacznie bardziej komfortowe niż dopasowana garsonka.

Wiesz już w jaki sposób ubrać się do samolotu, więc nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Ci wysokich lotów!

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: