Jeśli tak jak my kochasz modę, koniecznie dołącz do naszego modowego ekosystemu!

Co to takiego?

Modowy ekosystem to grupa Serwisów, za pośrednictwem których nie tylko się zainspirujesz, ale przede wszystkim sprawisz, że Twoja szafa zostanie odświeżona, staniesz się świadomą konsumentką, a przy okazji podreperujesz swój budżet.

Bądź świadomą konsumentką i zadbaj o środowisko zaczynając od swojej szafy!

1. Wyrzuć ze swoich szaf wszystkie rzeczy. Wiemy, to okropne zadanie, ale musisz to zrobić, by Twoja Szafa stała się modową torpedą.

2. Czas na sortowanie. Jak to zrobić? Rozsypane ubrania rozdziel na 3 kupki:
- noszę

- ekosystem

- do wyrzucenia

3. Najlepiej, gdy przy każdym ubraniu zadasz sobie pytanie, kiedy ostatnio to ubrałaś?

- Jeśli odpowiedź brzmi “wczoraj” albo “tydzień temu”, odłóż to ubranie na kupkę o nazwie “Noszę”.

- Jeśli odpowiedź brzmi “To ja mam coś takiego?!” albo “nie pamiętam” odłóż na kupkę o nazwie “Ekosystem,

- a jeśli ubranie jest poplamione, ma spłowiałe kolory, jest mocno zmechacone, odłóż na kupkę “do wyrzucenia”

4. Teraz czas na generalne porządki! Ubrania, które często nosisz, posegreguj, włóż z powrotem do swoich szaf i zajmij się resztą.

5. Ekosystem - ta część Twoich ubrań, mimo że jest przez Ciebie zapomniana, śmiało może jeszcze posłużyć innym. Pozwól tym ubraniom znaleźć nowego właściciela.

- Zarejestruj się na www.szafa.pl i uzupełnij swoje wirtualne półki.

- Ubrania możesz sprzedać lub wymienić na coś, co wpadnie Ci w oko.

- Dodawaj oferty, negocjuj i dbaj o środowisko! 

6. Do wyrzucenia - to ubrania, których tak naprawdę nawet nie zamierzasz już nosić, bo są np. niemodne, zmechacone, albo całkowicie zniszczone, ale trzymałaś je w swojej szafie z sentymentu. Teraz czas się z nimi rozstać! Zapakuj je w karton i wynieś na śmietnik, albo prześlij do firmy skupującej czyściwo! Mimo, że ty już tych ubrań nie założysz, ktoś je ponownie wykorzysta!

7. Gdy już w Twoje szafie masz uporządkowane wszystkie rzeczy, zajrzyj na www.zszywka.pl i zainspiruj się modowymi stylizacjami. Możesz też spróbować nadać nowy charakter swoim ubraniom, zmienić stare szpilki w całkiem nową parę, stworzyć unikatowy t-shirt czy z koszuli zrobić sukienkę. Skorzystaj z porad użytkowników w kategorii DIY. Na Zszywce znajdziesz także wskazówki dotyczące pielęgnacji oraz pomysły na kreatywne spędzenie czasu wolnego. Ten serwis to prawdziwa kopalnia inspiracji.:)  Twórz własne fantastyczne zestawy, publikuj je na www.butik.pl i zarabiaj! Zastanawiasz się jak? Tutaj znajdziesz odpowiedź.