Filtruj / Sortuj
close

Artykułów: 19

Pokazano 1-19 z 19 pozycji
Filtruj
Aktywne filtry
 • Sprzedawca: Endoftheday

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

więcej mniej

Cena

Cena

 • 129,00 zł - 290,00 zł

Sprzedawca

Sprzedawca

więcej mniej

Artykułów: 19

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

 • Sprzedawca: endoftheday

O sprzedającym

Jesteśmy duetem z Krakowa – kochamy to miasto, jego urokliwie uliczki, cudowne małe kawiarnie pełne turystów i parki w których można schować się przed tłumem wielkiego miasta. Kraków inspiruje nas na co dzień – kolory, zapachy, klimat, stylizacje ludzi spotykanych na ulicach. Hasło dom nie kojarzy nam się z budynkiem, a przestrzenią w której dorastałyśmy i podejmowałyśmy pierwsze odpowiedzialne decyzje. Mamy nadzieję, że kolekcje, które znajdziecie w naszym butiku, które dla Was wybieramy, będą również Wam kojarzyć się z naszym pięknym miastem – jego energią i unikatowym stylem, pewnym luzem, którego nie da się powtórzyć.

Nasze szafy opowiadają naszą historię. Mamy za sobą lata modowych eksperymentów, udanych i mniej udanych stylizacji, dziesiątki sukienek, spodni, czy tshirtów, które zostały w naszych szafach, jako modowy kompromis dopasowany do okazji.

Dzisiaj wiemy już, że nie ma sensu zgadzać się na kompromisy, wystarczy posłuchać swojej intuicji.

Przez wiele lat zdobywałyśmy doświadczenie w branży modowej. Nina jako personal shopper, Olga jako manager działów operacyjno-sprzedażowych w firmach odzieżowych.

Po latach stylizacyjnych doświadczeń stałyśmy się miłośniczkami nieskrępowanego sposobu na wyrażanie siebie. Każda z nas ma swój indywidualny styl dopasowany do naszej osobowości.

Znajdziesz u nas sukienki reprezentujące różne style – od wersji boho, przez rockowe stylizacje, aż do casualu, który możesz spokojnie wykorzystać w pracy. Wybieramy rzeczy, w których chodzimy na co dzień i które zostały stworzone na specjalne okazje – każda z nas ma swój indywidualny styl, więc nasze kolekcje będą różnorodne.

Nie kierujemy się żadną modową filozofią, nie pretendujemy do miana trendsetterek. Nie uczymy stylu – pomagamy odkryć styl w sobie. 

 

Pozdrawiamy Cię serdecznie – Olga & Nina.

From Cracow with love!

Zasady zwrotów i reklamacji

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych na www.endoftheday.pl  produktów w ciągu 15 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży:

 • Prosimy o przesłanie informacji o odstąpieniu od umowy na adres K[email protected]
 • Zwracaną do nas rzecz, a także fakturę, którą otrzymałeś od nas w przesyłce oraz wypełniony formularz zwrotu (link na samym dole w zakładce REGULAMINY) wyślij do nas niezwłocznie na adres: END OF THE DAY s.c.  ul. Ludwinowska 11/90, 30-331 Kraków, jednak nie później niż w terminie 15 dni od dnia otrzymania towaru.  Innymi słowy zwrot zostanie zrealizowany, jeśli data nadania paczki przez Klienta do naszej siedziby nie przekroczy 15 dni od momentu wejścia w posiadanie towaru.
 • Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.
 • Przesyłkę należy nadać kurierem (polecamy portal FURGONETKA.PL) UWAGA - w czasie pandemii PROSIMY NIE WYSYŁAĆ PACZEK ZA POŚREDNICTWEM POCZTY POLSKIEJ. Paczki są dostarczane są do siedziby firmy z bardzo dużym opóźnieniem lub są notorycznie gubione.
 • Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych do nas z opłatą za pobraniem lub paczkomatami.
 • Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.
 • END OF THE DAY  zwraca należność  za zakupiony towar, nie zwraca kosztów poniesionych tytułem dostarczenia towaru do kupującego.
 • Zwroty należności za towar realizowane są przelewem bankowym w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu, na konto podane w formularzu zwrotu. 
 • Zwroty odesłane po terminie będą odsyłane na koszt Konsumenta.

Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, tak więc sklep END OF THE DAY zastrzega sobie możliwość pomniejszenia wartości kwoty zwracanej Klientowi od 25% do 50 % wartości towaru jeśli zwracany towar dotrze do nas w stanie wskazującym na jego używanie wykraczające poza konieczne i uniemożliwiającym dalszą sprzedaż po pierwotnej cenie.

REKLAMACJE

 

W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo reklamować go w oparciu o rękojmię. Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: kontakt@endoftheday.pl lub drogą pocztową na adres podany powyżej

 

Reklamowany produkt należy wysłać na ww. adres, załączyć dowód zakupu oraz wydrukowany i wypełniony formularz reklamacyjny.

 

Co do zasady reklamację możesz zgłosić w ciągu roku od zauważenia wady, ale czas na złożenie reklamacji nie może się zakończyć przed upływem okresu odpowiedzialności sprzedawcy.

 

Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas Twojego zgłoszenia reklamacyjnego oraz reklamowanego towaru.

 

W związku z wadą produktu możesz prosić o:

wymianę rzeczy na wolną od wad

usunięcie wady

lub złożyć oświadczenie o:

obniżeniu ceny

odstąpieniu od umowy

Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy.

Dostawa i płatność

 
Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego wysyłamy Twoje rzeczy zaraz po sfinalizowaniu Twojego zamówienia. Paczkę otrzymasz najpóźniej po dwóch dniach roboczych od złożenia zamówienia.

Skorzystaj z najbardziej wygodnej dla Ciebie formy przesyłki:paczkomaty Inpost, kurier lub pobranie
Bestsellers