Filtruj / Sortuj
close

Artykułów: 488

Pokazano 1-50 z 488 pozycji
Filtruj
Aktywne filtry
  • Sprzedawca: E-Bielizna

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

więcej mniej

Rozmiary

Rozmiary

więcej mniej

Kolor

Kolor

więcej mniej

Rozmiar:

Rozmiar:

więcej mniej

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 93,00 zł

Sprzedawca

Sprzedawca

więcej mniej

Artykułów: 488

Pokazano 1-50 z 488 pozycji

Aktywne filtry

  • Sprzedawca: e-bielizna

O sprzedającym

To już trzecia odsłona naszego sklepu w ciągu 7 lat. Staramy się dążyć do perfekcji w obsłudze klienta, stąd też także zmiany w naszym sklepie. Nowa platforma oparta o IAI SHOP pozwala na przejrzystą prezentację oferty, dbałość o wygodę naszych klientów (wysyłanie informacji o stanie zamówienia, możliwość wygodnych zakupów z komputera i telefonu), jest zgodna z zasadami ochrony danych osobowych i co najważniejsze - zapewnia szybkość przeglądania i składania zamówień. Wszystko dla Państwa wygody. Prosimy jednak o wybaczenie, jeżeli gdzieś trafi się niedoróbka. Wspólnie z naszymi Klientami uczymy się obsługiwać nowy sklep.

Od 7 lat jako SOFTMAR sprzedajemy odzież i bieliznę polskiej firmy Eldar. Dlaczego? Bo to wyroby zaprojektowane przez polskie projektantki, które znają potrzeby Pań. Bo uszyte w Polsce z wysokogatunkowych dzianin z dbałością o każdy detal. Bo wspólnie wreszcie z naszych podatków utrzymujemy nasze piękne miasto - Łódź.

Zasady zwrotów i reklamacji

Reklamacje

W razie stwierdzenia niezgodności towaru z umową w ciągu 2 miesięcy od dnia stwierdzenia tejże niezgodności zgłoś do nas ten fakt. Pamiętaj, że od dnia dostawy produktu nie może minąć więcej niż 2 lata.
Reklamacje najlepiej zgłosisz korzystając z opcji REKLAMACJE TOWARÓW dostępnej na Twoim koncie klienta. Jest to zazwyczaj najszybszy sposób załatwienia reklamacji.
W ciągu 14 dni dostaniesz pisemną informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji i dalsze instrukcje.
W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, Sprzedawca naprawi albo wymieni Klientowi reklamowany produkt na pełnowartościowy. Jeśli wymiana albo naprawa narażałaby Klienta na znaczne niedogodności Sprzedawca, zgodnie z żądaniem Klienta, obniży cenę albo zwróci – na skutek odstąpienia przez Klienta od umowy – pełną należność za reklamowany produkt w ciągu 14 (czternaście) dni. W przypadku odstąpienia od umowy strony zwracają sobie to, co wzajemnie sobie świadczyły.

Zwrot towaru

Konsument może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Najlepiej złożyć oświadczenie o zwrocie towaru korzystając z opcji ZWROTY TOWARÓW i dostępnej na koncie każdego klienta. Poprzez wygodny kreator przejdziesz przez kilka kroków i podasz wszelakie informacje potrzebne do obsługi zwrotu.

Oświadczenie można złożyć także na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. 
Klient powinien niezwłocznie zwrócić towar do sprzedawcy w stanie niezmienionym (bielizna nie może mieć odciętych metek, nie może być używana itd). W razie gdyby klient nie był w stanie zabezpieczyć wysyłki - prosimy o kontakt. 

W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient.

W ciągu 14 dni od zwrotu towaru zapłacona kwota za towar i przesyłkę zostanie przelana na Twoje konto. Pamiętaj o prawidłowym podaniu numeru konta i danych w formularzu zwrotu. Jeżeli uczynisz to za pomocą naszego kreatora - na pewno nie zapomnisz podać żadnej istotnej informacji.

Informujemy także, że istnieje możliwość tańszego zwrotu towaru niż nadanie na poczcie. W tej chwili oferujemy dwa sposoby tańszych zwrotów:

a) Tanie zwroty przy współpracy ze sklepem IAI - Klient przy składaniu formularza zwrotu na swoim koncie w sklepie wybiera opcję "tanie zwroty przez IAI". Przy wydruku zwrotu ze sklepu otrzyma etykietę nadania w dowolnym paczkomacie Inpost. Etykietę należy wydrukować, nakleić na paczkę i udać się do najbliższego paczkomatu. Tam korzystając z wydrukowanego kodu zwrotu nadać paczkę. Koszt zwrotu to 9 zł, zostanie on odliczony od zwracanej kwoty za zakupy (w paczkomacie nic nie płacimy)

b) tani zwrot poprzez usługę Paczki w Ruchu - Klient zgłasza chęć nadania zwrotu do obsługi sklepu (na maila kontaktowego), obsługa sklepu wysyła do klienta mailowo etykietę nadawczą. Etykietę należy wydrukować i umieścić na paczce. Z tak przygotowaną paczką udać się do najbliższego punktu RUCH realizującego usługę Paczka w RUCHu i bezpłatnie nadać u sprzedawcy. Kwotę 6,80 zł odliczymy od zwrotu za zakup

Dostawa i płatność

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Bestsellers