Filtruj / Sortuj
close

Artykułów: 151

Pokazano 1-50 z 151 pozycji
Filtruj
Aktywne filtry
 • Sprzedawca: NOQ By Knittex

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

więcej mniej

Rozmiary

Rozmiary

więcej mniej

Kolor

Kolor

więcej mniej

Rozmiar

Rozmiar

więcej mniej

Cena

Cena

 • 3,00 zł - 48,00 zł

Sprzedawca

Sprzedawca

więcej mniej

Artykułów: 151

Pokazano 1-50 z 151 pozycji

Aktywne filtry

 • Sprzedawca: NOQ by Knittex

O sprzedającym

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, produkującą wyroby pończosznicze damskie, dziecięce i męskie, która od ponad 30 lat istnieje na rynku. Wszystkie procesy produkcyjne począwszy od projektowania mają miejsce w fabryce w Łodzi. W Polsce można znaleźć nasze wyroby na firmowych stoiskach (Port Łódź, Galeria Północna, Warszawa, Wola Park, Warszawa) oraz wielu lokalnych sklepach branżowych i hurtowniach w całej Polsce. Jesteśmy też obecni w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

W czym się specjalizujemy?

Oczywiście w produkcji rajstop. Damskich i dziecięcych. W damskich najbardziej ciekawą częścią naszej oferty są rajstopy wzorzyste, najczęściej wykonane w nowoczesnej i zaawansowanej technologii, która powoduje, że wyroby są bardzo elastyczne, idealnie przylegające do ciała ale też bardzo gładkie w swojej strukturze. Wśród dziecięcych wyrobów słyniemy z rajstop z wiskozy, na czele z naszym sztandarowym produktem – Agatka. Dzieci je kochają ze względu na ich miękkość, łatwość zakładania na nogę i ilość kolorów.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim bardzo rzetelne podejście do tematu jakości. Jakość i komfort użytkowania jest naszym priorytetem. Drugim naszym wyróżnikiem jest robienie rzeczy nietuzinkowych, czasem nawet zahaczających o rękodzieło.

Marka NOQ

Marka NOQ powstała w 2011 roku jako uzupełnienie dla marki Knittex. Chcieliśmy nadać naszej firmie bardziej nowoczesny wizerunek, dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie nowego znaku firmowego . Literki NOQ oznaczają Number One Quality – Jakość Numer Jeden. Tworzenie produktów najwyższej jakości to nasz główny cel, tym się szczycimy i z tego jesteśmy dumni, dlatego zawarliśmy to w nazwie marki.

Dla kogo tworzymy?

Oczywiście dla Was. Dla kobiet – wysokich i niskich, szczupłych i tych o trochę bardziej zaokrąglonych kształtach, dla kobiet biznesu i takich, które pracują w domu, dla odważnych i ekstrawaganckich jak również dla bardziej skromnych. Reasumując staramy się, żeby w naszej ofercie każda z Was znalazła coś dla siebie.

Tworzymy też dla dzieci, dla dziewczynek – dbamy o to, żeby nasze małe klientki od najmłodszych lat miały zapewnione ładne, wygodne i bezpieczne rajstopki.

I last but not least – tworzymy też dla Panów – oferta jest sukcesywnie rozszerzana.

NOQ – kim jest?

NOQ to Wasza przyjaciółka, kobieta, którą znacie z sąsiedztwa, uprzejma, serdeczna, taka która doradzi i chętnie umówi sie na kawę. Ubiera sie szykownie i modnie.

Zasady zwrotów i reklamacji

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów:

 • Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 • Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone:

 • pisemnie na adres: ul. Wersalska 50, 91-212 Łódź;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

2.  Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest poniżej. Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór formularza odstąpienia od umowy
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

–    Adresat:

KNITTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Wersalska 50, 91-212 Łódź
www. noq.com.pl
[email protected]

–    Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy

–    Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

–    Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

–    Adres konsumenta(-ów)

–    Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

–    Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

3.  Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się:

 • dla umowy, w wykonaniu której Sprzedawca wydaje Produkt, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. Umowa Sprzedaży) – od objęcia Produktu w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: (1) obejmuje wiele Produktów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego Produktu, partii lub części albo (2) polega na regularnym dostarczaniu Produktów przez czas oznaczony – od objęcia w posiadanie pierwszego z Produktów;
 • dla pozostałych umów – od dnia zawarcia umowy.

4.  W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.

5.  Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym). Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

6. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. Konsument może zwrócić Produkt na adres: ul. Wersalska 50, 91-212 Łódź.

7.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.

8.  Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:

 • Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
 • Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu.

REKLAMACJE

 1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym (w tym art. 556-576 Kodeksu Cywilnego).

2. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu wady Produktu oraz uprawnień Klienta są określone na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej reklamacji.

3. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:

 • pisemnie na adres: ul. Wersalska 50, 91-212 Łódź;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

4. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.

5. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Jeżeli Klient będący konsumentem zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni kalendarzowych, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.

6.  Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć Produkt wadliwy na adres: ul. Wersalska 50, 91-212 Łódź. W przypadku Klienta będącego konsumentem koszt dostarczenia Produktu ponosi Sprzedawca, w przypadku Klienta niebędącego konsumentem koszt dostarczenia ponosi Klient. Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje. 

Dostawa i płatność

DOSTAWA

1. Dostawa Produktu dostępna jest także poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

2.  Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że wartość zamówienia wynosi minimum 149 zł wtedy Dostawa Produktu jest nieodpłatna na terenie Polski. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi w trakcie składania Zamówienia.

3. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

 • Przesyłka kurierska (DPD 12,90 zł), przesyłka kurierska pobraniowa (DPD pobranie 14,90 zł)

4.  Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.
 • W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

SPOSOBY I TERMIN PŁATNOŚCI

1. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

 • Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki.
 • Płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej sposobów płatności oraz na stronie internetowej http://www.przelewy24.pl.
  • Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:
   • pl – spółka PayPro S.A. Agent Rozliczeniowy z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, REGON 301345068.

2.   Termin płatności:

 • W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.
 • W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.
Bestsellers