Poznaj nasze butiki – butik Anna Blum

Kategoria:    

Poznaj nasze butiki

   Komentarze: 0
Poznaj nasze butiki – butik Anna Blum

„Chcę podzielić się z innymi moim widzeniem rzeczywistości, moim spojrzeniem na kobiecość i modę” – tak o swojej działalności mówi właścicielka butiku Anna Blum. Marka wyróżnia się oryginalnym wzornictwem i dbałością o każdy szczegół. Zapytaliśmy o to, jaka jest historia marki oraz jej wartości. Poznajcie butik Anna Blum na Butik.pl.

Czym zajmuje się Wasz butik i jaki jest Wasz asortyment?

Filozofia naszej marki to przede wszystkim slow fashion i slow design. Projektujemy i szyjemy w Polsce, w niewielkiej ilości egzemplarzy, a część z naszych produktów jest wykańczana ręcznie z dbałością o każdy szczegół.

Stosujemy wyselekcjonowane tkaniny, w dużej mierze naturalne, takie jak jedwab, bawełna czy len o szlachetnych satynowych, czy żakardowych splotach. Szyjemy ubrania dla kobiet i torebki wieczorowe. Lubimy nadruki, wzory zwierzęce, roślinne, w klimacie boho i baśniowe. Nasze produkty inspirowane są tajemniczym ogrodem – szczególnie wzory, jakie stosujemy, fasony są kobiece i klasyczne.

Od kiedy istnieje marka i jaka jest historia jej powstania?

Marka istnieje dokładnie od roku. Historia jej powstania jest prosta. Zrodziła się z mojej osobistej miłości do projektowania i szycia, z mojej fascynacji światem zwierząt i roślin oraz fascynacji światem baśniowym. Chcę podzielić się z innymi moim widzeniem rzeczywistości, moim spojrzeniem na kobiecość i modę.

Do kogo kierujecie swoją ofertę?

Nasi klienci lubią niecodzienne wzory: kwiaty, zwierzęta, ptaki, bajeczne tkaniny. Zwracają uwagę na skład tkanin i ich jakość. Chętnie kupują unikatowe rzeczy od polskich projektantów, zwracają uwagę na to, gdzie dany produkt został uszyty. Naszych klientów cechuje chęć wyróżnienia się z tłumu. Są to kobiety lubiące awangardowe wzory i klasyczne kroje, podkreślające kobiecą sylwetkę.

Czym wyróżnia się oferta Waszego butiku?

Nasze produkty uszyte są z dobrej jakości tkanin, w dużej mierze z tkanin naturalnych, takich jak bawełna, jedwab, wełna. Wiele z nich jest ręcznie wykańczanych. Szyte są w Polsce w godnych warunkach, w niewielu egzemplarzach. Charakterystyczną cechą naszych produktów są modne roślinne i zwierzęce wzory. Inspirowane stylem bohemian, ludowym, a także baśniowym.

Jakie są Wartości Waszej firmy?

Nasze ceny są umiarkowane w stosunku do jakości produktów. Dla nas liczy się indywidualny klient, człowiek, który jest po drugiej stronie. Chętnie kontaktujemy się z klientami, dbamy o to, żeby spełnić ich oczekiwania, wyjść im naprzeciw. Nasza firma jest mała, co zapewnia osobisty kontakt. Lubimy ubierać kobiety i sprawiać, żeby czuły się piękne i wyjątkowe.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty butiku Anna Blum na Butik.pl.

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: