Buticzanka Września 2021: wywiad z Roksaną Świergiel

Kategoria:    

Buticzanka Miesiąca

   Komentarze: 0
Buticzanka Września 2021: wywiad z Roksaną Świergiel

Roksana to kobieta o wielu pasjach. Prowadzi popularny profil lifestylowy na Instagramie @r_swiergiel94. Uwielbia modę, sport, fotografię oraz nowinki kosmetyczne. Jest również mamą 7-miesięcznej Neli. W wywiadzie opowiedziała nam o swoim podejściu do mody. Zdradziła nam również swoje stylowe plany na jesień. Poznajcie Roksanę, Buticzankę Września 2021 r.

Profil Roksany na Butik.pl i jej modowe propozycje znajdziesz pod adresem:

https://butik.pl/butik/roksanas

Butik.pl: Roksana, na Twoim profilu znajdujemy można znaleźć wiele interesujących, casualowych zestawów ubrań. Powiedz nam i naszym czytelnikom, skąd czerpiesz inspiracje do tworzenia swoich stylizacji.

Roksana: Modowe inspiracje czerpię głównie z Instagrama. Spędzam na swoim profilu bardzo dużo czasu, przeglądam zdjęcia różnych osób, znanych i tych mniej znanych. Wchodzę również na strony butików – szukam czegoś, co po prostu wpadnie mi w oko.

Roksana Buticzanka Miesiaca

Modowe propozycje Roksany:

Butik.pl: Jak opisałabyś swój styl? W jakich kolorach czujesz się najlepiej?

Roksana: Swój styl określiłabym jako casualowy. Cenię sobie wygodę, ale chcę również przy tym dobrze wyglądać. Stawiam na „luźne” ubrania, które pozwolą mi na wykonywanie swobodnych ruchów w codziennych, głównie domowych czynnościach. Czernie i szarości to moje kolory, uwielbiam je.

Butik.pl: Jakie ubrania to Twoim zdaniem must-have w szafie młodej mamy?

Roksana: Ostatnio pokochałam komplety dresowe. W dzisiejszych czasach dres to nie tylko rozciągnięty materiał, to bardzo fajne rozwiązanie, które pozwala czuć się zarówno wygodnie, jak i kobieco. Uważam, że świetnie dobrany dres to must-have w szafie każdej, młodej mamy.

Modowe propozycje Roksany:

Butik.pl: Jakie postacie ze świata mody i showbiznesu wskazałabyś jako ikony stylu?

Roksana: To bardzo trudne pytanie. Jest bardzo dużo osób, które znają się na modzie, zawsze wyglądają perfekcyjnie. Chyba nie ma takich osób, które mogłabym tutaj wskazać. Nie chciałabym kogoś pominąć.

Butik.pl: Jesień coraz bliżej! Czy są takie ubrania lub dodatki, których w tym sezonie na pewno nie zabraknie w Twojej garderobie?

Roksana: Zdecydowanie stawiam na kapelusze, długie płaszcze oraz buty kowbojki. Tych części garderoby nie może zabraknąć w mojej szafie.

Modowe propozycje Roksany:

Roksanas Buticzanka

Butik.pl: Jaką radę masz dla wszystkich dziewczyn, które dopiero szukają swojego stylu?

Roksana: Po pierwsze – każda z nas musi pokochać siebie, taką jaką się jest. Nieważne są boczki, zbędne kilogramy. Na dodatkowych kilogramach świat się nie kończy! Po drugie – pamiętajcie, że każdą figurę można świetnie „przyozdobić” dobraną stylizacją, w której na pewno poczujecie się piękne i wyjątkowe.

Sprawdź Roksany na Butik.pl:

https://butik.pl/butik/roksanas

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: