Buticzanka Sierpnia 2021: wywiad z Wiktorią Wesołowską

Kategoria:    

Buticzanka Miesiąca

   Komentarze: 0
Buticzanka Sierpnia 2021: wywiad z Wiktorią Wesołowską

Poznajcie Wiktorię, naszą Buticzankę Sierpnia! Młoda mama znana z profilu @vesolovska_v na Instagramie, z zawodu jest terapeutą zajęciowym. Mimo wielu codziennych obowiązków znajduje też czas, by zadbać o siebie i swoje stylizacje – do czego zachęca również inne mamy. Z nami podzieliła się swoimi inspiracjami i podejściem do mody. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Wiktorią.

Profil Wiktorii na Butik.pl i jej modowe propozycje znajdziesz pod adresem:

https://butik.pl/butik/vesolovska

Butik.pl: Wiktoria, na Twoim profilu znajdujemy zarówno eleganckie, jak i casualowe stylizacje. Powiedz nam i naszym czytelnikom, czym jest dla Ciebie moda i skąd czerpiesz inspiracje do tworzenia zestawów ubrań.

Wiktoria: Moda to MY, ludzie. To idealny sposób na wyrażenie siebie, swojego gustu i charakteru. Swoje stylizacje tworzę razem z moją siostrą, a inspiracji do nich szukamy wszędzie, gdzie tylko się da (na ulicy, w parku, w telewizji)! Kiedy zobaczymy coś interesującego, siadamy wspólnie, próbujemy odwzorować, dodawać, mieszać i tym samym stworzyć coś niepowtarzalnego.

Butik.pl: Jak opisałabyś swój styl? W jakich kolorach czujesz się najlepiej?

Wiktoria: Myślę, że idealnym opisem mojego stylu jest jedno słowo: „PROSTOTA’”. Pokazuję, że można być i czuć się wyjątkowym nawet bez zbędnych dodatków. Podobnie jest również w przypadku ulubionych kolorów. Mimo że najlepiej czuję się w czerwieniach, czerniach i bielach, to na moim profilu można znaleźć również inne połączenia kolorystyczne. W końcu moda to wyrażanie siebie! Zmienia się w zależności od nastroju, pogody i wielu innych czynników.

Stylizacja influencerki

Modowe propozycje Wiktorii:

Butik.pl: Jakie postacie ze świata mody i showbiznesu wskazałabyś jako ikony stylu?

Wiktoria: Małgosia Socha i Małgorzata Kożuchowska to w moim przekonaniu ikony stylu. Zawsze prezentują się modnie i z klasą.

Butik.pl: Wiktoria, jesteś młodą mamą. Jakie ubrania Twoim zdaniem powinna mieć w szafie mama każdego kilkulatka?

Wiktoria: Każda mama powinna mieć w swoim zestawie startowym zarówno wygodne dresy i buty sportowe (by nadążyć za maluchem!), jak i coś, dzięki czemu będzie czuła się kobieco. Seksowna, elegancka sukienka? Szpilki? Na co tylko ma ochotę! W końcu jest nie tylko mamą – każda z nas dalej jest kobietą!

Modowe propozycje Wiktorii:

[related item="1"]

Butik.pl: Trwa sezon urlopowy. Bez jakich ubrań nie wyobrażasz sobie letniego wypoczynku?

Wiktoria: Zwiewna sukienka, najlepiej w kwiatowe wzory. Bez tej części garderoby nie wyobrażam sobie letniego wypoczynku.

Influencerka Butik

Profil Wiktorii na Butik.pl i jej modowe propozycje znajdziesz pod adresem:

https://butik.pl/butik/vesolovska

Butik.pl: Jaką radę masz dla wszystkich dziewczyn, które dopiero szukają swojego stylu?

Wiktoria: Szukać, próbować, nie zrażać się! Nie warto przejmować się nieprzychylnymi uwagami i komentarzami. Moda jest dla nas i nie powinna wpędzać nas w złe samopoczucie. To, jak się wyrażamy za jej pośrednictwem, ma się podobać i odpowiadać przede wszystkim nam samym! Sama jestem „dziewczyną ze wsi”. Gdy wyjechałam, spotkałam się z całkiem innym podejściem do stylizacji. Gdybym w swoich rodzinnych stronach wyszła w berecie, płaszczu i szalu (niczym z okładki francuskiego czasopisma), nie uniknęłabym drwiących uwag. Znalazłam więc miejsce, w którym mogę wyrażać siebie bez skrępowania! Powodzenia dziewczyny, odnajdźcie siebie i bądźcie z tego dumne!

Modowe propozycje Wiktorii:

[related item="2"]

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: