Buticzanka Maja 2021: wywiad z Anią Dutkowską-Śmiechowską

Kategoria:    

Buticzanka Miesiąca

   Komentarze: 0
Buticzanka Maja 2021: wywiad z Anią Dutkowską-Śmiechowską

Ania interesuje się modą zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Jako stylistka pomaga kobietom porządkować ich styl i garderobę. Jej zdaniem to, w co się ubieramy, ma wpływ na nasze emocje. Sukienka, czy bluzka w odpowiednim kolorze może odzwierciedlać nasz humor, a nawet go poprawić. To tylko jedno z przemyśleń na temat mody, jakimi się z nami podzieliła. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z naszą Buticzanką Maja 2021 – Anią Dutkowską-Śmiechowską.

Buticzanka maja Butik.pl zdjęcie: @etelar_foto

Profil Ani na Butik.pl i jej modowe propozycje znajdziesz pod adresem: smiechowskastylistka.butik.pl

Butik.pl: Ania, na Twoim profilu znajdujemy inspirujące stylizacje i nietuzinkowe podejście do trendów i ubrań. Powiedz nam i naszym czytelnikom, czym jest dla Ciebie moda i czy warto się nią interesować.

Ania: Moda kocham ją, uwielbiam obserwować ludzi na ulicach miast! Podczas wyjazdów za granicę przyglądam się stylizacjom, porównuję, czym różnią się od naszych polskich streetów :). Moda jest dla mnie wyrażeniem osobowości i wnętrza osoby. Jest tak, że podświadomie ubieramy coś pod wpływem emocji i tego, jak w dany dzień się czujemy. Kiedy mamy gorszy dzień i nic nam się nie chce, ubiór zazwyczaj wtedy jest szary i ponury. Dlatego zachęcam do zadbania o to, by w naszej szafie znalazły się kolory, które poprawiają nastrój, gdy je wkładamy. Moda odzwierciedla zarówno czasy, w których obecnie żyjemy, jak również nasz styl. Jak mawiała Coco Chanel „moda przemija, styl pozostaje”.

Butik.pl: Jak opisałabyś swój styl?

Ania: Mój styl to na pewno elegancja przełamana wygodą i oryginalnością, nie przebraniem. Mój styl idealnie podkreśla mój temperament. Kocham szpilki i kobiecość.

Modowe propozycje Ani:

Butik.pl: W jakich kolorach czujesz się najlepiej?

Ania: Kocham wszystkie kolory, a to, w którym czuję się najlepiej, zależy od danego dnia, pory roku czy nastroju. Bywa, że kocham czarny total look, ale są dni, w które nie odnajdę się w czarnych stylizacjach. Zazwyczaj muszę ubrać się w kolor, jednak nigdy nie jestem kolorowym ptakiem. Zawsze ten kolor tonuję, dodaję jako dodatek. Wszystko w stylizacji musi współgrać. Jedno jest pewne – uwielbiam wyróżniać się z tłumu.

Butik.pl: Skąd czerpiesz inspiracje do tworzenia swoich stylizacji?

Ania: Tak naprawdę najlepsze moje stylizacje to takie tworzone na szybko :). Gdy za dużo analizuję, nie jestem zadowolona z ostatecznego wyglądu. Inspirację czerpię z magazynów modowych, pokazów mody, seriali, teledysków. Jednak ostatecznie tworząc stylizację, nie kopiuję jej – staram się połączyć elementy garderoby w inny sposób, żeby nie było tak samo, aby moja stylizacja wyróżniała się i była w 100% moja.

Modowe propozycje Ani:

Butik.pl: Jakie postacie ze świata mody i showbiznesu wskazałabyś jako ikony stylu?

Ania: Moją ikoną stylu jest na pewno Victoria Beckham, Grażyna Torbicka.

Butik.pl: Ania, pasjonujesz się modą nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Co najbardziej lubisz w swojej pracy stylistki?

Ania: W pracy stylisty uwielbiam kontakt z ludźmi i to, że mogę się modą bawić – wykorzystywać ją do tworzenia stylówek, często zaskakujących, jak np. wykorzystanie spódniczki jako bluzki i połączeniu jej z kozakami przy 35 stopniach na plusie :).

Modowe propozycje Ani:

Butik.pl: Jaką radę masz dla wszystkich dziewczyn, które dopiero szukają swojego stylu?

Ania: Styl każda z nas ma, musi go tylko odnaleźć i nie kopiować koleżanek. Styl to indywidualność. Jest to wyróżnik każdej z nas zależny od wielu czynników: cech charakteru, wykonywanego zawodu... Ubrania mówią bardzo dużo o człowieku.

Zapraszam do obserwowania mojego profilu, na którym na pewno zainspirujesz się, dowiesz się jak łączyć kolory, poznasz triki modowe – Ania.

Profil Ani na Butik.pl i jej modowe propozycje znajdziesz pod adresem: smiechowskastylistka.butik.pl

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: