Buticzanka Lipca 2021: wywiad z Kamilą Andrzejczyk

Kategoria:    

Buticzanka Miesiąca

   Komentarze: 0
Buticzanka Lipca 2021: wywiad z Kamilą Andrzejczyk

Kamila pochodzi z Elbląga. Zawodowo zajmuje się stylizacją paznokci. Pracuje w salonie, gdzie tworzy małe dzieła sztuki na co dzień i na wyjątkowe okazje. Oprócz tego prowadzi profil na Instagramie poświęcony kosmetyce i modzie. Lubi testować ciekawe produkty i komponować stylizacje. Z nami podzieliła się swoim podejściem do mody i stylu. Poznajcie Kamilę Andrzejczyk (@kaami_llaaa), naszą Buticzankę Lipca 2021.

Profil Kamili na Butik.pl i jej modowe propozycje znajdziesz pod adresem:

https://kaamillaaa.butik.pl/

Butik.pl: Kamila, na Twoim profilu widzimy zarówno stylizacje subtelne, dziewczęce, jak i eleganckie. Powiedz nam i naszym czytelnikom, czym jest dla Ciebie moda i skąd czerpiesz inspiracje do tworzenia swoich stylizacji.

Kamila: Moda to według mnie wyrażenie samej siebie, swojego charakteru. Mam swój własny styl, lubię eksperymentować, łączyć różne style ze sobą. Uważam, że to ubiór i to, jak wyglądamy, jest naszą wizytówką. Szczególnie w mojej pracy wygląd to podstawa. Wśród moich inspiracji modowych wymieniłabym m.in. osoby, które umiejętnie radzą sobie z tworzeniem efektownych stylizacji. Jedną z nich jest moja szefowa. Nawet z prostej nawet z prostej stylizacji wydobędzie efekt WOW!

Buticzanka lipca 2021

Butik.pl: Jak opisałabyś swój styl?

Kamila: Mój styl określiłabym jako jednocześnie luźny, dziewczęcy, ale też elegancki. Doceniam stylowe połączenia, niemniej jednak lubię czasem wskoczyć również w jakiś fajny dres.

Modowe propozycje Kamili:

Butik.pl: W jakich kolorach czujesz się najlepiej?

Kamila: W moich stylizacjach królują przede wszystkim kolory pastelowe, do tego klasyczna czerń oraz biel. Oprócz tego uwielbiam również granat i czerwień.

Kamila Buticzanka Butik.pl

Butik.pl: Jakie postacie ze świata mody i showbiznesu wskazałabyś jako ikony stylu?

Kamila: Szczerze mówiąc, jest to dla mnie trudne pytanie. Jest wiele osób, które świetnie się ubierają. W moim TOP of the TOP znajdą się na pewno Karolina Gilon i Jessica Mercedes.

Modowe propozycje Kamili:

Butik.pl: Lato w pełni. Powiedz nam i naszym czytelnikom, na jakie letnie ubrania i dodatki stawiasz w tym roku.

Kamila: Sukienki, sukienki i jeszcze raz sukienki! Do tego sandałki na szpilce lub klapeczki. Uwielbiam sukienki!

Influencerka Buticzanka Miesiąca

Butik.pl: Jaką radę masz dla wszystkich dziewczyn, które dopiero szukają swojego stylu?

Kamila: Cóż mogę poradzić? Na pewno to, aby szukały własnego stylu, eksperymentowały. Moim zdaniem jednym z dobrych sposobów na znalezienie własnego stylu jest inspirowanie się stylizacjami znanych osób.

Modowe propozycje Kamili:

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: