Buticzanka Czerwca 2021: wywiad z Angeliką Sulewską

Kategoria:    

Buticzanka Miesiąca

   Komentarze: 0
Buticzanka Czerwca 2021: wywiad z Angeliką Sulewską

Angelika ma 25 lat i jest szczęśliwą mamą i żoną. Uwielbia świat mody, a jej marzeniem jest mieć własny butik. Jak sama mówi o sobie – jest zorganizowana, ambitna i uparta – kibicujemy jej więc w spełnieniu tego celu! Jej styl ubierania jest pełen letnich kolorów i wzorów. Poza modą Angelika interesuje się też sportem, zdrowym odżywianiem i gotowaniem. W wywiadzie podzieliła się z nami swoimi przemyśleniami dotyczącymi mody i inspiracjami. Przeczytaj i zobacz, co poleca Buticzanka Czerwca 2021 – Angelika Sulewska (@angelinee_147).

Buticzanka czerwca

Profil Angeliki na Butik.pl i jej modowe propozycje znajdziesz pod adresem: angelinee147.butik.pl

Butik.pl: Angelika, Twoje stylizacje są pełne pozytywnych kolorów. Powiedz nam i naszym czytelnikom, czym jest dla Ciebie moda i skąd czerpiesz inspiracje do tworzenia swoich stylizacji.

Angelika: Moda jest dla mnie sposobem na pokazanie siebie i swojego wizerunku. Ubierając się modnie, czuję się pewniejsza siebie i podobam się sobie. Jest to dla mnie przyjemność i inspiracja. Podkreślam przede wszystkim swój gust, atuty i styl.

U mnie nigdy nie ma nudy, ponieważ uwielbiam kolory. W każdym czuję się inaczej, ale każdy ma coś w sobie. Zdarza się, że wybieram total look, choć ostatnio dość sporadycznie. To zależy głównie od nastroju. W okresie letnim moja szafa przepełniona jest kolorami i różnorodnymi wzorami. Natomiast inspirację do tworzenia swoich stylizacji czerpię przede wszystkim z Instagrama. Pinterest gra tutaj drugie skrzypce, poza tym chętnie sięgam też po magazyny i katalogi modowe.

Modowe propozycje Angeliki:

Butik.pl: Jak opisałabyś swój styl?

Angelika: Mój styl to przede wszystkim barwy. Staram się łączyć je z wygodą i komfortem. Lubię wyglądać elegancko, a jednocześnie czuć się wygodnie i kobieco.

Butik.pl: W jakich kolorach czujesz się najlepiej?

Angelika: Uwielbiam wszystkie kolory, ale nie ukrywam, że moim ulubionym (jeszcze z czasów szkoły podstawowej) jest różowy. To w nim czuję się najlepiej i nigdy nie brakuje mi w szafie ubrań w tym odcieniu.

Buticzanka Angelika na Butik

Butik.pl: Jakie postacie ze świata mody i showbiznesu wskazałabyś jako ikony stylu?

Angelika: Na pewno Kate Moss i Barbara Hulanicki.

Butik.pl: Lato już za pasem, powiedz nam i naszym czytelnikom, bez jakich ubrań i dodatków nie istnieje Twoja wakacyjna garderoba.

Angelika: Moja wakacyjna garderoba nie istnieje bez letnich, zwiewnych sukienek, krótkich szortów i topów. Jeśli chodzi o dodatki, nie może u mnie zabraknąć małych torebek i okularów. To jest mój must have każdego lata!

Modowe propozycje Angeliki:

Butik.pl: Jaką radę masz dla wszystkich dziewczyn, które dopiero szukają swojego stylu?

Angelika: Przede wszystkim akceptacja siebie – swojego wyglądu, zalet, jak i wad. Nie znajdziemy swojego stylu, gdy zawsze będziemy patrzyły na siebie okiem surowego krytyka. Dopiero w momencie, gdy pokochamy i zaakceptujemy siebie, w pełni zaczniemy bawić się modą i stylem. Będziemy podkreślać swoją kobiecość, figurę i atuty. Warto jest mieć otwarty umysł i próbować nowych fasonów, wzorów czy kolorów, zamiast zostawać przy jednym.

Modowe propozycje Angeliki:

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: