Filtruj / Sortuj
close

Artykułów: 36

Pokazano 1-36 z 36 pozycji
Filtruj
Aktywne filtry
  • Sprzedawca: Neoresin

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 69,00 zł - 80,00 zł

Sprzedawca

Sprzedawca

więcej mniej

Artykułów: 36

Pokazano 1-36 z 36 pozycji

Aktywne filtry

  • Sprzedawca: Neoresin

O sprzedającym

Miłość do drewna i natury była w nas od zawsze. Wykonujemy stoły z litego drewna ale staramy się, aby stale rozwijać naszą ofertę i tak powstała nowa kolekcja biżuterii, robiona ręcznie z naturalnych produktów połączona z żywicą. Za każdym razem efekt końcowy jest jedyny w swoim rodzaju, który został przygotowany z pasją oraz niezwykłą starannością.

Nasze motto to .... ograniczenia leżą tylko w wyobraźni ....

Masz pytania?
Napisz do nas: [email protected] .

Zasady zwrotów i reklamacji

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów przesyłki produktu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie formularza przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać wysłane:
- pisemnie na adres: Carlami Sp. z o.o., ul. Limanowskiego 26, 47-300 Krapkowice
- w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected];
2. Zwracane towary muszą być kompletne. Konsument powinien postępować z towarem mając na uwadze, konieczność jego ewentualnego, późniejszego zwrotu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
3. Koszt odesłania i odpowiedniego zabezpieczenia przez zniszczeniem zakupionego artykułu pokrywa Kupujący.
4. Nie odbieram przesyłek za pobraniem.
5. Z zastrzeżeniem odpowiednich postanowień Ustawy o prawach konsumenta, w przypadku zaistnienia okoliczności zobowiązujących Sklep do zwrotu należności wpłaconych przez Klienta na rzecz Sklepu, zwrot ten następuje nie później niż w terminie 14 dni.
6. Jeżeli Klient dokonał płatności kartą płatniczą lub przelewem elektronicznym zwrot należności następuje na kartę kredytową lub rachunek bankowy, z którego nastąpiła płatność (zwrot płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty).
7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedokonanie zwrotu należności lub jego opóźnienie, jeżeli nastąpiło to z powodu przekazania przez Klienta błędnych danych osobowych (imię, nazwisko, adres) lub błędnego numeru konta.

W przypadku rezygnacji z zakupy, prosimy o przesłanie towaru na adres:

Carlami Sp. z o.o., ul. Limanowskiego 26, 47-300 Krapkowice

Pamiętaj o dołączeniu dowodu zakupu oraz oświadczenia odstąpienia od umowy. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy znajdziesz TUTAJ .

Zwracany towar starannie zapakuj i zabezpiecz przed ewentualnymi uszkodzeniami podczas transportu. Przypominamy, że nie może on nosić śladów użytkowania. 

 

Dostawa i płatność

Dostawa:

Dokładamy wszelkich starań by zakupy dotarły do Ciebie w jak najkrótszym czasie. Większość zamówień złożonych w dni robocze do godziny 12:00 wysyłamy w tym samym dniu. 

Czasami jednak z racji świąt, dni ustawowo wolnych od pracy i przyczyn losowych, zamówienie może dotrzeć z opóźnieniem. 

Koszt dostawy wynosi:

- Paczkomaty InPost: 13 zł

- Kurier InPost: 18 zł

Ważne!

Nie realizujemy zamówień za pobraniem.

Przy zamówieniu powyżej 150 zł koszt wysyłki to 0zł

 

Bestsellers