W golfie!

Kategoria:    

Porady

   Komentarze: 0
W golfie!

Najbardziej niedoceniana część garderoby, kojarząca się z nudą lat 90, smutnymi kolorami i nieprzyjemnymi dzianinami. Na szczęście  czasy się zmieniły, a sklepy oferują nam niezliczoną ilość ubrań z golfem.

Znajdziemy zarówno klasyczne gładkie, obcisłe, materiałowe golfy – świetne pod marynarkę lub sweter w chłodny dzień, jak i obszerne wełniane swetry oversize – tak uwielbiane przez Anję Rubik, świetne do legginsów i jeansowych rurek. Oprócz tych klasyków serca trendsetterek podbiły sukienki i tuniki z golfem nawiązujące do lat 60 i 70. Założone pod luźny płaszcz w towarzystwie grubych rajstop, botków na koturnie i kapelusza z dużym rondem sprawią, że będziesz wyglądało świeżo i modnie! Nie musisz przy tym rezygnować ochrony przed chłodem.

Jak nosić golf?

Niestety jak to zwykle z ubraniami bywa golfy nie są dla wszystkich. Kto zatem może je nosić? Obcisłe basici polecam szczupłym, wysokim dziewczynom z długą szyją – pamiętajmy, ze materiał przy ciele podkreśli wszystkie niedoskonałości, a sam krój skróci sylwetkę i szyję. Z obcisłych golfów powinny również zrezygnować panie z obfitym biustem – zabudowana góra podkreśli i jeszcze bardziej powiększy ten obszar. Oversize z luźnym kołnierzem jest już zdecydowanie mniej wymagającym krojem – zdecydowanie dla wszystkich!

Autor: Katarzyna

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: