Okrycia głowy - nosić czy marznąć? Gdzie je kupić?

Kategoria:    

Styl

   Komentarze: 0
Okrycia głowy - nosić czy marznąć? Gdzie je kupić?

Wielu osobom wydaje się, że czapki potrafią kompletnie zepsuć cały zestaw oraz koncepcję. Zatem jak przy ujemnej temperaturze ich nie nosić, gdy uszy zamarzają po kilku minutach przebywania na zewnątrz?

Jak nosić czapkę?

Opcja jest tylko jedna – nosić! Stereotypowe przekonania często okazują się mylne – w tym przypadku również. Tej zimy sieciówki oraz sklepy online oferują nam wiele ciekawych okryć głowy tj. czapki typu Beanie, kapelusze, full capy czy czapki z pomponami. W okresie wiosennym oraz jesiennym kapelusz będzie świetną opcją, ponieważ oprócz szyku i elegancji, jaki doda całemu zestawowi , okryje naszą głowę i ogrzeje. Zimą, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza, kapelusz może okazać się niewystarczający. Żadna z nas nie lubi marznąć. Bez obaw, w tym sezonie wybór jest ogromny! Jednym z najbardziej uniwersalnych i przede wszystkim ciepłych okryć głowy są czapki Beanie i te z pomponami, które kupimy w niemalże każdym sklepie. Wiele tańszych zamienników znajdziemy na Szafa.pl, gdzie można zakupić czapki w nienaruszonym stanie, wydając mniej.

Te z pomponami pasują zarówno do sportowych jak i eleganckich stylizacji, dodają lekkości i świeżości,  spełniają swoją rolę w 100% - ogrzewają nasze uszy oraz głowę. Nosić czy marznąć? Nosić i to bez chwili zawahania!

A Wy przekonałyście się już do okryć głowy? Jakie lubicie najbardziej?

Autor: DEVING

Share This Post :

Komentarze

* Twoje imię
*Twój e-mail (nie będzie wyświetlany)
   Website: (Site url withhttp://)
* Komentarz: