Filtruj / Sortuj
close

Artykułów: 117

Pokazano 1-100 z 117 pozycji
Filtruj
Aktywne filtry
  • Sprzedawca: Penelope Butik

Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

więcej mniej

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 77,00 zł

Sprzedawca

Sprzedawca

więcej mniej

Artykułów: 117

Pokazano 1-100 z 117 pozycji

Aktywne filtry

  • Sprzedawca: Penelope Butik

O sprzedającym

W ofercie Penelope Butik znajdziesz zmysłową bieliznę, piękne piżamy i modne ubrania damskie. Sprawdź nasze nowości i kupuj bezpiecznie online. 

 

Penelope Butik to butik należący do Butik.pl Sp. z o.o. 

Masz pytania?
Napisz do nas: [email protected]

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Zasady zwrotów i reklamacji

Odstąpienie od umowy
1. Kupujący będący Konsumentem, który za pośrednictwem Sklepu internetowego zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

2. Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w sytuacjach, o których mowa w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

3. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia, w którym Kupujący objął towar w posiadanie lub w którym wskazana przez niego osoba trzecia inna niż przewoźnik weszła w posiadanie towaru. 

4. Konsument, który chce skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, powinien poinformować Butik.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną)

5. Konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy przesłanego przez Butik.pl wraz z informacją o przyjęciu zamówienia, jak również z ustawowego wzoru formularza odstąpienia od umowy, stanowiącego załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Skorzystanie z powyższych wzorów nie jest obowiązkowe.

6. W przypadku odstąpienia od umowy, umowę uważa się za niezawartą.

7. W razie odstąpienia od umowy Kupujący ma obowiązek zwrócić zakupiony towar wraz z prawidłowo wypełnionym formularzem zwrotu niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania produktu.

8. Koszty zwrotu (odesłania) towaru ponosi Kupujący.

9. Butik.pl niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy, zwróci Kupującemu płatność za zwrócony produkt.

10. Butik.pl dokonuje zwrotu płatności przelewem na numer konta podanego przez Kupującego, chyba że Kupujący w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy wskazał inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

11. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Kupującego do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Prosimy o odesłanie rzeczy na adres:

Butik.pl
Penelope Butik
Konradowo 22a
67-106 Otyń

wraz z uzupełnionym formularzem odstąpienia od umowy, który można pobrć TUTAJ:https://img-ovh-cloud.szafa.pl/magazyn/upload/wzor-oswiadczenia-o-odstapieniu-od-umowy.pdf

Dostawa i płatność

Zamówienia realizowane są za pośrednictwem hurtowni. Co oznacza, że czas wysyłki zamówienia zależny jest od hurtownii, a nie od butiku Penelope Butik. Zamówienia złożone na platformie przekazywane są do hurtowni w ciągu max. 24h roboczych. Następnie proces realizacji zamówień zależy od hurtownii.

Penelope Butik w celu realizacji zamówienia przekazuje do hurtowni dane kupującego. 

Bestsellers

Szeroki wybór rajstop oraz pończoch tych samonośnych i z pasem pozwoli Ci na wybór idealnego modelu. Wystarczy dopasować je do reszty stylizacji i voila! Niemal każda kobieta ma w swojej szafie kilka rodzajów rajstop oraz pończoch na różne okazje. Nosimy je do pracy, na spotkania ze znajomymi, na wesele i od święta. Nie pozwól, by w Twojej garderobie zabrakło modelu idealnego do ulubionej sukienki czy spódnicy. Sprawdź modne modele dla kobiet w asortymencie butików.