Sukienki

Sukienki

 • Odsłon: 280

Oferta Sukienki

O sprzedającym

www.Sukienki.shop - baw się modą!

Rób zakupy online w miejscu stworzonym przez kobiety, które kochają modę i uwielbiają śledzić najnowsze trendy. Postanowiłyśmy podzielić się swoją pasją i wybrałyśmy kolekcję ubrań, które nas określają i inspirują. 

Wybieraj spośród niemal 1000 stylowych propozycji. Zobacz sukienki na co dzień, a także do pracy, na imprezę, na wieczorne wyjście oraz spotkanie z przyjaciółkami. Wybierz kreację na eleganckie spotkanie i zachwycaj modnym, a zarazem nowoczesnym lookiem. 

Każdy z oferowanych produktów jest zamawiany specjalnie na życzenie Klienta. Oferujemy profesjonalną obsługę zamówień oraz szybką wysyłkę kurierem, a zakupy u nas są zawsze bezpieczne. 

Stale się rozwijamy chcąc wyjść na przeciw Twoim potrzebom. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientek - baw się z nami modą!

Zasady zwrotów i reklamacji

Produkt nie pasuje? Chcesz dokonać zwrotu? Nie ma problemu!

 • możesz dokonać zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z zamówieniem (prawo odstąpienia od umowy sprzedaży),
 • zwrotu towaru (odstąpienia od umowy sprzedaży) możesz dokonać bez podania przyczyny, jednak będzie nam bardzo miło, jeżeli podzielisz się z nami swoimi uwagami, to pozwoli nam na ulepszanie naszej oferty,
 • zwrotu płatności dokonamy jak najszybciej jak to możliwe, nie później jednak niż w ciągu 14 dni (na zasadach określonych w przepisach prawa),

 • zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że otrzymamy od Ciebie informację, że należność ma zostać przekazana w inny sposób,

Jak dokonać zwrotu?

 • aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, poinformuj nas o swojej decyzji:

  a) korzystając z formularza dostępnego TUTAJ

  b) za pomocą jednoznacznego oświadczenia zawierającego decyzję o odstąpieniu od umowy (na przykład pisma wysłanego pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną), przesłanego na adres: REVO Izabela Filkiewicz, ul. Batorego 18, 16-100 Sokółka lub [email protected]

 • nie później niż w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy, zwracany towar należy odesłać na adres: REVO Izabela Filkiewicz, ul. Batorego 18, 16-100 Sokółka z dopiskiem "sukienki.shop - zwrot". Do towaru prosimy dołączyć otrzymany dowód zakupu.
 • bezpośrednie koszty zwrotu Towaru ponosi Klient.

Jak przygotować przesyłkę zwrotną? 

 • prosimy o staranne zapakowanie towaru tak, aby nie uległ on uszkodzeniu podczas transportu,

 • do przesyłki zwrotnej prosimy dołączyć wypełniony formularz zwrotu otrzymany wraz z zamówieniem, formularz jest także dostępny do pobrania TUTAJ

 • adres do wysyłki paczki zwrotnej: REVO Izabela Filkiewicz, ul. Batorego 18, 16-100 Sokółka z dopiskiem "sukienki.shop - zwrot"

 (Instrukcja ta nie jest warunkiem skorzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży)

 

Zwrot płatności

 • w przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży zwracamy Klientowi wszystkie otrzymane płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia towaru innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sklep internetowy), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży.
 • zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zaznaczyli Państwo, że należność ma zostać przekazana w inny sposób. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem.
 • Sklep internetowy może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia do Sklepu dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 • Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości zwracanych Towarów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Reklamacja krok po kroku:

 • wydrukuj oraz wypełnij formularz reklamacyjny dostępny TUTAJ (możesz także własnoręcznie przygotować opis reklamacji)
 • reklamowany produkt wraz z formularzem wyślij na adres:

REVO Izabela Filkiewicz

ul. Batorego 18

16-100 Sokółka

z dopiskiem "sukienki.shop - reklamacja"

Reklamacje rozpatrywane są niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym produktem. 

Jeżeli reklamacja zostanie uznana za zasadną, spełnimy roszczenie reklamacyjne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie rękojmi.

Jeżeli reklamacja nie zostanie uwzględniona, towar zostanie odesłany wraz z opinią co do jej niezasadności.

Dostawa i płatność

Dostawa

Koszty dostawy na ternie Polski:

- kurier GLS - 15 zł

Czas dostawy wynosi maksymalnie 48h od momentu wysłania paczki (w dni robocze)

 

Płatności

Płatności za zamówienie możesz dokonać w najwygodniejszy dla Ciebie sposób:

- za pośrednictwem szybkich płatności

- przelewem bankowym na rachunek:

Bank Millennium SA - 24 1160 2202 0000 0003 1812 0796

REVO, ul. Stefana Batorego 18, 16-100 Sokółka, 

tytułem przelewu: numer zamówienia

 

Czas realizacji zamówienia

Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie odnotowania wpłaty na naszym koncie.

Większość z oferowanych produktów sprowadzamy na życzenie klienta. Na karcie każdego produktu znajdziesz informację na temat czasu oczekiwania na towar. Może on wynieść max. do 5 dni roboczych. Dlaczego nie jutro? Dowiesz się TUTAJ

Na czas realizacji zamówienia składa się czas, jaki jest potrzebny na przygotowanie Twojego zamówienia do wysyłki oraz czas, jakiego potrzebuje poczta kurierska na doręczenie paczki pod wskazany adres.

Szczegółową informację na temat czasu realizacji Twojego zamówienia znajdziesz także w koszyku.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami pod adresem: [email protected]