satine-secret

satine-secret

  • Odsłon: 4400

Oferta satine-secret

O sprzedającym

Sklep stworzony z myślą o kobietach. Zrobimy wszystko byś przyciągnęła wzrok innych i poczuła się wyjątkowo. Koronki, satyna, seksowne wycięcia, falbanki i wiązania. To nas charakteryzuje!

Zasady zwrotów i reklamacji

MASZ PRAWO DO ZWROTU KAŻDEGO PRODUKTU ZAKUPIONEGO BEZPOŚREDNIO Z NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO W CIĄGU 14 DNI OD DATY OTRZYMANIA PRZESYŁKI.
PRODUKT MUSI BYĆ NIEUŻYWANY, TZN. W ORYGINALNYM OPAKOWANIU Z NIENARUSZONYMI ETYKIETAMI ORAZ NAKLEJKAMI ZABEZPIECZAJĄCYMI I NADAL W TYM SAMYM STANIE, W JAKIM DOTARŁ DO CIEBIE.
SATINE-SECRET.PL NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRZEDMIOTY ZAGUBIONE PODCZAS WYSYŁKI ZWROTNEJ. PRZYPOMINAMY, ŻE NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM LUB POZOSTAWIONYCH W PACZKOMATACH.
JEŚLI PRODUKT DOTRZE DO CIEBIE USZKODZONY, ZRÓB ZDJĘCIE I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, BĘDZIEMY REAGOWAĆ NATYCHMIAST.

Dostawa i płatność

CZAS WYSYŁKI ZAMÓWIENIA

Zamówienia wysyłamy maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia lub od momentu złożenia zamówienia w przypadku zamówień za pobraniem. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji był jak najkrótszy. Czas dostawy przesyłki przez Kuriera to 1-2 dni robocze.

ŚLEDZENIE PRZESYŁKI

Po dokonaniu zakupu na adres mailowy otrzymasz informację o statusie Twojej przesyłki wraz z linkiem do śledzenia przesyłki. W każdym momencie będziesz w stanie sprawdzić gdzie jest Twoja przesyłka.

NIEDOSTARCZONA PRZESYŁKA

Nie otrzymałeś przesyłki we wskazanym przez nas czasie? Koniecznie napisz do nas ([email protected]) pomożemy ją zlokalizować.